DZIEŃ CHŁOPAKA

DSCN3974

Tegoroczny Dzień Chłopaka świętowaliśmy tanecznie. 3 października mieszkańcy pawilonów A i B szaleli na parkiecie i brali udział w konkursach.

Radosław Malcher (pawilon A, odcinek I) wykonał najlepszy taniec dyskotekowy. Wyróżnienie przyznano Ryszardowi Zachorskiemu (pawilon B). Kolejną konkurencję (taniec na kolorowych gazetach) wygrał Stanisław Dąbrowski (pawilon B). Bezkonkurencyjni w tańcu z balonem okazali się Ernest Gamla (pawilon A, odcinek I) oraz Arleta Padjasek (pawilon A, odcinek III), która, tym razem wspólnie z Elizą Gamlą (pawilon A, odcinek III), triumfowała również w tanecznym pojedynku o miejsce na krześle.

Po tanecznych szaleństwach przyszedł czas na finał – dziewczyny, ze specjalną dedykacją dla chłopaków, zaśpiewały piosenkę Danuty Rinn i Bogdana Czyżewskiego ,,Wszystkiego Najlepszego”. Następnie udaliśmy się na słodki poczęstunek przy kawie i herbacie.

Imprezę zorganizowała i poprowadziła Magdalena Koper. Oprawę muzyczną zapewniła Anna Szumera, która wspólnie z Jolantą Szybistą, Iwoną Zdanowicz oraz Jolantą Mazurek zasiadła także w jury tanecznych konkursów.